Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

1: Дали сте производител или трговец?

Да, ние сме производство, за да можеме да го контролираат квалитетот и може да ви даде најдобра цена

2: Од каде сте?

Ние сме во Linyi градот, провинцијата Шандонг, Кина

3: Дали имате бесплатен примерок?

 Да, нашиот примерок е слободен, но треба да си дозволат на товар. Откако ќе го поставите на една цел од нас, ние ќе се врати на товарни примероци назад кон вас.

4: Може ли да имам свој логото и мојот пакет?

Да, ние може да се направи логото и пакет купувачи.

5: Колку време е вашето време за испорака?

 Генерално тоа е 3 дена, доколку стоката се во акции. или тоа е 15-40 дена за OEM производство, тоа е во согласност со вашата цел количество.

6: Која е вашата Начин на плаќање?

30% депозит, 70% биланс пред породувањето или против скенирање копија на B / L;

Ние прифаќаме T / T, неотповиклива L / Ca t очите, или трговија за осигурување од Alibaba.

7: Што повеќе ......

Вие едноставно го пратите вашето пребарување и ние ќе го испратиме нашиот цитат, како и нашиот предлог за упатување, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние сме во вашата услуга и со нетрпение очекуваме да слушнеме од тебе.

Сакаат да работат со САД?